x
o k n a l g r o u p
  • Kahramanmaraş
  • 08:00 - 17:30, Paz Off
Kalıp Kurubuz

Kalıp (Blok) Kurubuz

Blok şeklinde satılan kuru buz, sıcaklığa hassas gıda ve şoklanmış ürünlerin taşımalarında özellikle kullanılan bir üründür. Gıda sektöründe şoklanmış yiyecek sektöründe kullanılmaktadır. Seracılık ortamında bitkilerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için en önemli madde karbondioksittir. Seracılıkta kuru buz katı ve gaz halinde kullanılmaktadır.

Soğutma ve dondurma alanları hava, deniz ve demir yollarında yiyeceklerin ve içeceklerin servis anına kadar bozulmadan saklanmasını ve dondurulmuş gıdaların uzak noktalara sevkiyatında ve ihracatında bozulmadan sevkiyatını sağlar

Ecza sanayide kuru buz bir çok ilaçta gaz halinde kullanılır. Balıkçılık sektöründe özellikle yaz aylarında taze balığın korunması ve sevk edilmesinde kullanılır. Dondurma sektöründe dondurulmuş gıdaların uzak noktalara sevkiyatında kullanılır.

Muhafaza edilmesi kuru buz tarafınıza eps stafor kutu içerisinde teslim edilir. Strafor kutular ısı yalıtımı yapmaktadır. Isıya duyarlı ürünlerin istenilen sıcaklıkta kalmasını sağlar. Kullanma aşamasına kadar ağzı kapalı bir şekilde eps strafor kutu ıle saklanması tavsiye edilir.

Blok kuru buz, soğuk zincir medikal lojistiğinde kullanılır.

Standart Kalıp Kuru Buz
200X150X35 mm

Özel Kalıp Kuru Buz
200x150x50 mm

Özel Paketli Kuru Buz
Özellikle hava yollarında ve şoklu ürün dağıtımında, hazır yemek servisinde ve gıdaların nakliye cool dry pack önerilir.


Teklif Al & Sipariş ver!

Bir sorunuz mu var?

Cevaplamaktan memnuniyet duyarız.